یادداشت رضا اسماعیلی به مناسبت ایام فاطمیه ---------- انتشار دکلمه ای از گروس عبدالملکیان ----------------- گزارش تصویری افتتاحیه نشست شعرانه --------- فیلم شعرخوانی مهدی اخوان ثالث

جریان رسانه ای جریان بسیار مهمی است. با توجه به اینکه فضای حاکم بر جامعه، فضای رسانه است، راهبردهای اصلی نیز در فضای رسانه ایجاد می‌شود. سالیان درازی بود که خلا نبود فضای رسلنه ای در حوزه شعر و ترانه احساس می‌شد. فضایی که باید در حوزه اخبار شکل می‌گرفت، فقط در فضای مجازی وجود داشت. تارنا طی جلساتی که با شاعران و ترانه سرایان داشت نیاز به چنین پایگاه خبری را به شدت احساس می‌کرد. با وجود اینکه صداوسیما جایگاه خود را دارد و در یکی دوسال اخیر مشاهده شده که با ساخت برنامه های تخصصی بهای بیشتری به شعر و ترانه می‌دهد. ما نیز وارد فضای سایبری شدیم تا با رسالت و تجربه ای که در این زمینه داریم بتوانیم فعالیت کنیم و با همکاری مسئولان و برخورداری از حمایت آن ها زمینه های رشد فضای فرهنگی به خصوص در حوزه شعر و ترانه را فراهم کنیم.

 

شیوه همیشگی فعالیت ما بر صداقت استوار بوده و هست. به همین دلیل از کاربران نیز توقع داریم تا در کمال صداقت اگر ضعف، مشکل و یا طرح و ایده ای برای رشد سایت دارند، به گوش ما برسانند. چراکه این پایگاه خبری برای آن ها و برای استفاده آن ها به وجود آمده و اگر تجربه، تخصص و برنامه ای هم وجود دارد، برای خدمت به این عزیزان است.

 

تارنا از تاریخ اول آبان ماه 94 با نسخه آزمایشی شروع به فعالیت کرد و امروز با ارایه نسخه اصلی و به عنوان نهادی مستقل با امکاناتی چون دسترسی به مهمترین اخبار شعر و ترانه، گزارش و گفتگو با افراد متخصص در این زمینه، فروش ترانه، اطلاع رسانی در خصوص جلسات کارگاهی شعر، دانلود صوتی و تصویری شعرخوانی شاعران، بخش های آموزشی ترانه سرایی وزن و عروض، معرفی و نقد و بررسی تازه ترین کتب منتشر شده در زمینه شعر و ترانه به همراه دیگر بخش ها آماده خدمت و حمایت از شاعران و علاقمندان به شعر و ترانه است. پس با حمایت خود ما را یاری رسانید.

 

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: کیوان گلزارنیا

 

سردبیر: مرجان شیخ حسنی

 

 مدیر اجرایی: مهراد صالحی

 

 خبرنگاران:  هانیه شالباف

                    غزل ناصحی

                    زهرا محمدی

                    امید خواجوی نیا

                     علی اعتماد مقدم

 

 

 

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد

طراحی سایت توسط نونگار