یادداشت هایی به مناسبت زادروز نیما یوشیج و احمد شاملو ---------- انتشار دکلمه ای از مهدی اخوان ثالث ----------------- گزارش تصویری جشن امضای مجموعه تهران 57 اثر کاوه آفاق --------- فیلم شعرخوانی غلامرضا طریقی
کد خبر: 23

صابر سعدی پور متولد 1/4/1360 لیسانس روانشناسی، فوق لیسانس حقوق کار، در سال 93 مجموعه شعری با عنوان کاج های لجباز با همکاری انتشارات فصل پنجم منتشر کرد. این مجموعه شعر شامل اشعار کوتاه یا به نوعی اشعار سپید وی است.

سعدی پور فعالیت جدی و حرفه ای خود در زمینه شعر سپید را از سال 90 و با حضور در کلاس های حمیدرضا شکارسری در کانون ادبی خاوران آغاز کرد. علاوه بر شکارسری تجمع شعری جمعی از اساتید چون کریم رجب زاده در صحافی باران به مدیریت آرش دلاور کمک شایانی به او و اشعارش بوده است.

در حال حاضر چاپ دوم "کاج های لجباز" به وسیله انتشارات آوای کلار با مدیریت کورش فقیه نصیری منتشر شده است.

مجموعه شعر دیگری نیز از سعدی پور و با مشورت حمیدرضا شکارسری، صابر کاکایی و قربان بهاری در حال گزینش است که تا پایان امسال به چاپ خواهد رسید.

صابر سعدی پور و مجموعه کاج های لجبازش در جشنواره های شعری گوناگون از جمله جشنواره شعر باران، بهار، هامون، پریسکه، جشنواره شعر کوتاه شعراوه و چندین جشنواره دیگر شرکت کرده که در همه آن ها جزو نفرات برنده و برگزیده بوده است.

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد

طراحی سایت توسط نونگار