انجمن های ادبی شناسنامه دار می‌شوند --------- فراخوان بزرگ جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد---------- انتشار دکلمه ای از احسان افشاری ----------------- گزارش تصویری اختتامیه شعر انقلاب
شنبه, 16 دی 1396 ساعت 11:17

در نقد و بررسی مجموعه مریم ذواالفقاری مطرح شد؛

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
کد خبر: 1027

کانون ادبی بهمن در ادامه جلسات هفتگی شعرخوانی و نقد شعر و کتاب به بررسی کتاب "آسمان خانه من است" اثر "مریم ذوالفقاری" پرداخت.

 

این جلسه روز چهارشنبه، با کارشناسی "اصغر علی کرمی" و اجرای "بهرام ابراهیمی" در تالار مبارک فرهنگسرای بهمن برگزار شد و استاد هرمز علیپور و دکتر سید وحید ضیایی در آن به بررسی و نقد این مجموعه پرداختند.

 

"الهه کاشانی" دبیر کانون ادبی بهمن، ضمن اعلام خبر فوق به خبرگزاری تارنا تصریح کرد که این کتاب، سومین اثر مریم ذوالفقاری است که در ۸۰ صفحه و در قطع جیبی به تازگی توسط انتشارات آشیان به چاپ رسیده است.

 

 

 

دکتر وحید ضیایی در این نشست سخنان خود را به دو بخش مجزا تقسیم کرده و به طور مفصل به بررسی المان های معنایی و ویژگی های سبکی شاعر در این مجموعه پرداخت.

 

استاد هرمز علیپور نیز ضمن بیان برخی تجربه ها و ادراکات شاعری خود در طول نیم قرن فعالیت ادبی، در خصوص ویژگی ها و جایگاه شعری مریم ذوالفقاری سخنرانی کرد.

 

در این نشست که با حضور شاعر و جمعی از شاعران و اعضای کانون ادبی برگزار شد، شعرخوانی و نقد کارگاهی شعر نیز انجام گرفت.

 

کد خبر: 770

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

محل تبلیغات

 

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد