انجمن های ادبی شناسنامه دار می‌شوند --------- فراخوان بزرگ جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد---------- انتشار دکلمه ای از احسان افشاری ----------------- گزارش تصویری اختتامیه شعر انقلاب
شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 09:13

با اعلام نفرات برگزیده؛
اختصاصی تارنا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد خبر: 1288

با اعلام نفرات برگزیده، آیین اختتامیه  نخستین جشنواره شعر مستقل گیومه برگزار خواهد شد.

کانون ادبی گیومه با همکاری نشر چلچله نخستین جشنواره شعر مستقل گیومه را برای شاعران بی کتاب برگزار کرد.

 

دبیر این جشنواره درخصوص ویژگی های آن گفت: این جشنواره مخصوص شاعرانی است که تاکنون کتابی منتشر نکرده و حتی کتابی هم در دست انتشار نداشته باشند.

 

امید بیگدلی ادامه داد: فراخوان این جشنواره از 15 آبان ماه اعلام شد و خوشبختانه تعداد آثار رسیده بسیار زیاد بود و استقبال خوبی شد.

 

بیگدلی افزود: داوری این جشنواره در دو مرحله انجام شد. داوری بخش اول را کاظم واعظ زاده، صابر ساده و کیانوش خان محمدی برعهده داشتند و در بخش دوم وظیفه داوری بر عهده هرمز علی پور، حمیدرضا شکارسری و مهرنوش قربانعلی بود.

 

وی افزود: از بین آثار رسیده شاعران، یازده نفر به عنوان نفرات برتر انتخاب شده که از بین آن ها سه برگزیده نهایی در روز اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد. اسامی نفرات برتر بدین شرح است؛

 

« رضا عظیمی» از «قم »

«اسماعیل احمدی» از «جیرفت »

«مصطفی توفیقی »از «مشهد»

«فاطمه کاووسی» از «گلستان »

«نگار عمرانی» از «مشهد »

«اشکان پارسا پور» از« گیلان غرب »

«ماهنی مهر پور» از «تهران »

«نازنین ازاد» از «سبزوار »

«سکینه نودهی »از «اسفراین »

«سحر حدیقه» از «شیراز »

«احسان صدرایی» از « بوشهر »

 

دبیر اولین جشنواره مستقل شعر گیومه جایزه این جشنواره برای نفرات برگزیده را چاپ کتاب شعر آن ها عنوان و اعلام کرد که اختتامیه این جشنواره روز دوشنبه 5 شهریور ماه از ساعت 15.30 الی 19 در فرهنگسرای رازی برگزار خواهد شد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد که علاقمندان برای حضور در مراسم اختتامیه می توانند در تاریخ و ساعت یاد شده به تهران، میدان قزوین، خیابان مرادی، پارک رازی، فرهنگسرای رازی ساختمان واحد آموزش مراجعه نمایند. ضمن اینکه ورود برای علاقمندان آزاد و رایگان است.

 

کد خبر: 970

 

آخرین ویرایش در شنبه, 03 شهریور 1397 ساعت 09:13

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

محل تبلیغات

 

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد