انجمن های ادبی شناسنامه دار می‌شوند --------- فراخوان بزرگ جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد---------- انتشار دکلمه ای از احسان افشاری ----------------- گزارش تصویری اختتامیه شعر انقلاب
شنبه, 07 مهر 1397 ساعت 10:53

با دعوت تئاتر ملی سوئد؛

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد خبر: 1322

با دعوت تئاتر ملى سوئد و همكارى جشنواره‌ى موسيقى جهانى شيستا و همچنین انجمن  فرهنگی این کشور، «شط رنج» اثر «علی قمصری» با نویسندگی احسان افشاری شاعر جوان معاصر، ساعت ١٨ روز ششم آبان ماه در سالن موزيكاليكاى استكهلم روى صحنه خواهد رفت.

 

همچنین این آهنگساز و نوازنده‌ی نامدار تار، با همراهی «محمدرضا مرتضوی» آبان ماه در سالن فیلارمونی کلن نیز روی صحنه خواهد رفت.«قمصری» را در این اجرا «امیرفرهنگ اسکندری» عود، «رضا سامانی» پرکاشن و «سباستین فلایگ» پرکاشن همراهی می‌کنند. همچنین اجرای آواز «شط رنج» را هاله سيفى‌زاده و حسين پيرحياتى برعهده دارند. كارگردانی این اثر را «سهيلا گلستانى» برعهده داشته و «احسان افشاری» به عنوان نویسنده و شاعر و «حامد شفیع‌خواه» به عنوان طراح حرکت در این اثر حضور دارند. همچنین سارا رسول‌زاده و حامد شفیع‌خواه به عنوان بازیگر در این اثر نمایشی حضور دارند. این کنسرت با با همراهى گروه «همنوازان حصار» برگزار می‌شود.شطّ رنج، با رویکردی تمثیلی تلاش دارد تا زوال ارتباط انسانی را به شکلی فلسفی به تصویر بکشد. این اثر نمایشی که به قلم احسان افشاری نگاشته شده، ادبیات، نمایش و موسیقی را در هم می‌آمیزد.

 

کد خبر: 995

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

محل تبلیغات

 

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد