انجمن های ادبی شناسنامه دار می‌شوند --------- فراخوان بزرگ جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد---------- انتشار دکلمه ای از احسان افشاری ----------------- گزارش تصویری اختتامیه شعر انقلاب
یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 11:12

آکادمی سخت و ممتنع برگزار کرد؛
اختصاصی تارنا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
کد خبر: 1019

نخستین دوره همایش شاعران عشق، به همت آکادمی سخت و ممتنع و جمع کثیری از شاعران و علاقمندان به ادبیات برگزار شد.

 

همایش ادبی شاعران عشق عصر روز پنجشنبه با حضور شاعران بسیاری از شهرهای گوناگون با اجرای سعیده اصلاحی در سرای محله ابوذر تهران برگزار شد.

 

 

در این همایش که اولین دوره برگزاری خود را پشت سر گذاشت، حمیدرضا شکارسری وعلیرضا راهب به عنوان داوران بخش شعرخوانی و شاعرانی چون، مجتبی رمضانی، مجتبی سپید و دکتر شکوه شکوهی فرنیز به عنوان دبیران این همایش حضور داشتند.

 

همایش شاعران عشق میزبان شاعرانی بود که در قالب های گوناگون و آزاد شعری، به شعرخوانی پرداختند و پس از پایان جلسه با رای گیری از مخاطبان و اتفاق آرائ داوران و کارشناسان، به عنوان نفرات برگزیده انتخاب و با لوح تقدیر و اهدای جوایزنقدی از آن ها تقدیر شد.

 

 

در خلال این مراسم چند تن از هنرجویان "موسیقی رنگی" ِ کنسروانتوار تهران - که  وابسته به موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند است- به هنرنمایی پرداختند. با اجرای این هنرجویان آهسته گام که از نوجوانان اوتیسم و سندروم داون بودند و حضور و حمایت پریسا رهنورد حق  که از موسسین  خیریه ی "حامیان اوتیسم" هستند، این همایش رنگ و بوی مهر و عاطفه گرفت.

 

 

در پایان این مراسم ضمن تقدیر از پیشکسوتان انجمن های ادبی شرکت کننده شاعرانی چون صابر سعدی پور، مهدیه نظامی، ابوالفظل فیضی پور، حسام تابش، فاطمه جناب، سعیده نائینی و مائده سپید به عنوان نفرات برگزیده رای مردمی انتخاب شدند.

 

همچنین شاعرانی چون رضا معظمی، مرضیه فریدونی، یکتا رفیعی، فرزاد فتحی، هلن رحمانی، افسانه حسنیه، حسین جعفری و  پور نیز برگزیدگان بخش کارشناسی و داوری این همایش شدند.

 

 

لازم به ذکر است که برگزاری این همایش به همت همکاری مشترک آکادمی ادبی سخت و ممتنع، انجمن ادبی کوچه، انجمن ادبی ونداد و آکادمی ترانه بود و در همین همایش اعلام شد که هر دوماه یکبار این همایش مجددا برگزار خواهد شد و علاقمندان می‌توانند به صورت کاملا آزاد و رایگان در آن شرکت کنند.

 

کد خبر: 766 

آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 11:12

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد