انجمن های ادبی شناسنامه دار می‌شوند --------- فراخوان بزرگ جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد---------- انتشار دکلمه ای از احسان افشاری ----------------- گزارش تصویری اختتامیه شعر انقلاب
یکشنبه, 30 ارديبهشت 1397 ساعت 12:27

پس از پایان نمایشگاه کتاب تهران؛
اختصاصی تارنا

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد خبر: 1201

در پایان کار سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران به سراغ ناشرانی رفتیم که امسال به جای شهر آفتاب به مصلی تهران نقل مکان کردند و با عناوین بسیاری از کتب چاپ شده در نمایشگاه حاضر شدند. ناشران تخصصی شعر و یا حتی ناشرانی که در حوزه ادبیات هم فعالیت می‌کنند.

 

انتشارات نگاه با سابقه ای بیش از 40 دهه فعالیت در عرصه نشر آثار، انتشارات شانی به عنوان اولین ناشر تخصصی شعر، نشر نیماژ که در حوزه ادبیات داستانی ایران و جهان نیز فعالیت دارد، انتشارات فصل پنجم که ناشر تخصصی شعر است و مولفان بسیاری دارد، نشرهای آنیما و نزدیکتر که سال اول فعالیت خود را سپری می‌کنند و به عنوان ناشرانی در نمایشگاه حاضر شدند که اولین تجربه خود را پشت سر گذاشتند و.... نشرهای ادبی هستند که پس از سی و یکمین دوره نمایشگاه کتاب تهران به سراغشان رفتیم و با مدیر مسئول آن ها به گفتگو نشستیم.

 

در زیر لینک تمامی مصاحبه ها ارائه می‌شود و شما میتوانید با کلیک بر روی عبارت آبی رنگ گفتگوی مربوط به هر ناشر را مطالعه نمایید.

 

گفتگو با علیرضا رئیس دانا مدیر مسئول انتشارات نگاه؛

رئیس دانا: فروش شاملو همیشه در راس همه کتاب هاست

 

گفتگو با مجید صالحی مدیرمسئول انتشارات شانی؛

صالحی: نمایشگاه کتاب امسال سیر صعودی داشت

 

گفتگو با علیرضا اسدی مدیر انتشارات نیماژ؛

رویکرد نیماژ، پیگیری استعدادهای جوان در حوزه ادبیات است

 

گفتگو با پرویز بیگی حبیب آبادی مدیرمسئول انتشارات فصل پنجم؛

شهر آفتاب، شهری ابری بود

 

گفتگو با امیرعلی سلیمانی مدیرمسئول انتشارات نزدیکتر؛

کیفیت اثر برای نشر از مشهور بودن مولف مهمتر است

 

لازم به ذکر است که در صورت افزایش گفتگوها با ناشران دیگر به متن خبر پیش روی شما اضافه و تاریخ انتشار آن به روز رسانی خواهد شد.

 

کد خبر: 905

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد