انجمن های ادبی شناسنامه دار می‌شوند --------- فراخوان بزرگ جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد---------- انتشار دکلمه ای از احسان افشاری ----------------- گزارش تصویری اختتامیه شعر انقلاب
سه شنبه, 06 شهریور 1397 ساعت 11:03

به دلیل مسمومیت دارویی؛

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کد خبر: 1292

کاوه سلطانی  شاعر جوان  درگذشت.

هادی تقی‌زاده - داستان‌نویس و دوست کاوه سلطانی - با تأیید خبر درگذشت او گفت: یکشنبه، چهارم شهریورماه خانواده کاوه سلطانی متوجه شدند که او فوت شده است.

 

آخرین خبری که از او داشتیم پیامی است که پنج‌شنبه شب برای مادرش فرستاده و تا دیروز کسی از او خبری نداشت. دیروز ظهر که یکی از اقوامش سراغش رفته بود متوجه شد که فوت شده و دقیقا نمی‌دانیم چه زمانی از دنیا رفته است. احتمالا هم  مرگ او به خاطر مسمومیت دارویی بوده است.

 

او افزود: کاوه شاعر فوق‌العاده خوبی بود و روز به روز بهتر می‌شد.  شعرهایی که در فضای مجازی می‌گذاشت من را متعجب می‌کرد. نگاه  خاص و ویژه‌ای به دنیا داشت. کاوه  از نظر من در حکم سوژه‌ای بود که هر چقدر بیشتر شکنجه می‌شد و شکنجه می‌کرد زیباتر می‌شد. او ذهن مرگ‌پنداری داشت.

 

از آثار کاوه سلطانی به مجموعه شعرهای «سیزف نوین» (انتشارات پاژ، ۱۳۸۵)، «چیزها و شاعر تنها در خانه» (نشر ابتکار نو، ۱۳۸۸) و «آلت قتاله» (بوتیمار، ۱۳۹۴) می‌توان اشاره کرد.

 

کد خبر: 973

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین اخبار

تمامی حقوق این وب سایت برای تارنا محفوظ می باشد