نخستین پایگاه خبری شعر و تـرانه ایـران

1398/10/1 شعر امروز کدخبر: 1217 خبرنگار: نظر: 0 چاپ

رونمایی از پوستر جشنواره شعر «فجر»

رونمایی از پوستر جشنواره شعر «فجر»

پوستر چهاردهمین جشنواره شعر «فجر» توسط محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی شد.

به گزارش تارنا_  به نقل از روابط عمومی بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، رونمایی از این پوستر صبح امروز (یکشنبه، یکم دی‌ماه) با حضور سعید بیابانکی، دبیر علمی جشنواره چهاردهم در دفتر معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد انجام شد.

دبیر هیات امنای جشنواره شعر «فجر» پس از رونمایی پوستر این جشنواره گفت: همانند ستارگان فراوانی که در پس‌زمینه این پوستر وجود دارد، امیدوارم در این دوره شاهد ستارگان پرشماری در آسمان شعر فجر باشیم.

محسن جوادی از بنیاد شعر و ادبیات داستانی "برای انجام امور اجرایی جشنواره شعر «فجر» و تلاش برای پویایی این رویداد ملی ادبی" تشکر و قدردانی کرد.

سپس سعید بیابانکی، دبیر علمی چهاردهمین جشنواره شعر فجر در سخنان کوتاهی گفت: به یاری خدا جشنواره امسال درخشان‌تر و موفق‌تر از پیش در عرصه فرهنگ کشور ظاهر خواهد شد.

او افزود: با همکاری مجموعه معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از هیچ کوششی برای رسیدن به این هدف بزرگ دریغ نمی‌کنم.

پیش‌تر طی حکم‌هایی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، سعید بیابانکی به عنوان دبیر علمی و مهدی قزلی به عنوان دبیر اجرایی چهاردهمین جشنواره بین‌المللی شعر «فجر» منصوب شدند.

انتهای پیام|

 

 

برچسب ها : بنیاد شعر شعر فجر جشنواره شعر فجر

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

نظرات


لطفا نظرات خود را به زبان فارسی بنویسید و از نوشتن آن با الفبای لاتین خودداری کنید.